Imperatorův palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Imperatorův palác

Post by Acaruss »

Tak mě tak napadlo (já vím - zase :D )..

Ty jednotky Starého impéria, které vám přijdou pomoci s obranou Imperátorova paláce.. řekněme, že se nějaký hráč stane Imperátorem a tyto jednotky Starého impéria ho brání, oddaně mu slouží a to vše až do doby, než začne být Inperátor příliš mocný a je sesazen. V dalším věku ten samý hráč s tím samým velitelem a klanem, opět soutěži o právo na vládnutí (taková Hra o trůny :D )..

Můj návrh je takový, aby v momentě, kdy tento hráč dosáhne řekněme 100k Věhlasu, přišli zbytky jeho někdejší armády, která mu kdysi, za dob kdy byl Imperátorem, věrně sloužila. Neříkám veškerá, dejme tomu jen 50% původní armády, která hráči pomáhala bránit palác. Byla by to taková odměna danému hráči za vítězství v předešlém věku. Přeci jen, prozatím není moc možností jak získat jednotky ze Starého impéria a tyto jednotky dráždí naší mysl už od nepaměti :D bylo by to milé zpestření a vítěz by se pak mohl vždy na něco těšit :-)

Mohlo by to vypadat následovně: Pane, u našich bran se objevila armáda starého impéria. Ti muži tvrdí, že vám kdysi sloužili a chtějí se k nám přidat.

Takže na stejné bázi jako vyslanec nebo věštec.. zkrátka událost :-)
Co myslíte?
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Imperatorův palác

Post by nezmar »

ono vlastne kym ty nasetris tych 100k vehlasu tak su vsetci tu muzi, ktori ti sluzili davno posmrti. Resp. pravdepodobne su posmrti uz v case ked sa ukonci vek.

Jeden vek trva totiz cca 500 rokov :roll:

ale niesom proti tomu, aby minuly imperator mal nejake vyhody. Mozete napisat ake vyhody si predstavujete ze by mohol mat (na cely vek, zo zaciatku, ...)
Acaruss
Posts: 16
Joined: Fri 29. Sep 2017 15:11:24

Re: Imperatorův palác

Post by Acaruss »

nezmar wrote:ono vlastne kym ty nasetris tych 100k vehlasu tak su vsetci tu muzi, ktori ti sluzili davno posmrti. Resp. pravdepodobne su posmrti uz v case ked sa ukonci vek.

Jeden vek trva totiz cca 500 rokov :roll:

ale niesom proti tomu, aby minuly imperator mal nejake vyhody. Mozete napisat ake vyhody si predstavujete ze by mohol mat (na cely vek, zo zaciatku, ...)
Je pravda, že to jsem si uvědomil až potom no. Na druhou stranu, velitel klanu i jeho jednotky jsou naživu po celý věk ne? :lol:

Šlo by to třeba udělat tak, že potomci vojáků, kteří inperátorovi sloužili přijdou za vítězem. Nebo nějaký jiný druh odměny. Raritní jednotka, runy, zlato nebo nějaký speciální artefakt jako třeba Prapor krvavého šílenství nebo Arianin svazek ohnivého mistrovství, či nějaký podobný skvost. Přeci jen, Imperátor si své postavení mnohdy “tvrdě” vydřel a pokud vím, nemá z toho nic :-) tohle by hráče dost motivovalo :)
Post Reply