Osroxas

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

urcite to bude podla kasty. Nebude sa prehadzovat medzi nimi alebo robit zvlastne vynimky.

OK: Kralovna DEMONOV moze povysit niektorych svojich demonov na vyssiu uroven. (konkretne tych novych, ze sa osvedcili -> aj ked to bude pravdepodobne najmladsi RAH v historii sveta demonov)

a to vlastne neviete, ze toto bol iba predvoj pre Krvavy Mesic a mal prist silnejsi demon RAH, mno ale ten uz asi nepride, resp. sa to skor presunie do inej casti hratelnosti ako "prieskum" a "mesta"
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Osroxas

Post by žrout »

Crinis a Aether s hradbama (1 imka na oheň) dávají všechny až osroxase poměrně brzy beze ztrát (nebo opravdu minimální na štítech), aspoň tenhle věk se mi to povedlo :)

Osroxas je ale problém, kasty bych neměnil, celkově mi to přijde v pohodě, až na tohodle jednoho týpka :D Jinak ty pravděpodobnosti to je dost zajímavý údaj a pro mě něco nového, vůbec jsem nevěděl, že je to od počtu měst. Paráda! ;)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

žrout wrote:Crinis a Aether s hradbama (1 imka na oheň) dávají všechny až osroxase poměrně brzy beze ztrát (nebo opravdu minimální na štítech), aspoň tenhle věk se mi to povedlo :)

Osroxas je ale problém, kasty bych neměnil, celkově mi to přijde v pohodě, až na tohodle jednoho týpka :D Jinak ty pravděpodobnosti to je dost zajímavý údaj a pro mě něco nového, vůbec jsem nevěděl, že je to od počtu měst. Paráda! ;)
Není to od počtu měst. Ty procenta jsou teprve Nezmarův návrh, že by to tak mohlo do budoucna být.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

RAH a TEL su od poctu mest aj teraz ale uplne inak pocitane. Chcem to raz a navzdy nastavit tak aby to bolo kazdemu jasne a nikdo sa nestazoval :roll:
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

tak ako? Moze to tak byt. Ono na zaciatku veku prakticky 70% vsetkych demonich utokoch bude na pleciach kasty DH a DR, co nie je take zle :)

a na konci veku to bude naopak 70% utokov od RAH a TEL (pricom cez den osrax a v noci tulgeon - maju to podelene)

Mne sa to takto celkom paci. V sucasnosti ked mame cca 50 mest, tak to predstavuje (budem uvazovat 51 aby tam bol uz aj RAH):

14,9% ze sa objavi RAH
15,5% ze sa objavi TEL
20,0% ze sa objavi DRA
22,5% ze sa objavi DR
27,1% ze sa objavi DH

co nie take hrozne na toho TEL ako je teraz. Predstavuje to kazdy 7-mi demon by bol bud Tel' Thulgeon alebo Tel' Osrax (podla toho ci hrate v noci alebo cez den)

Pokial ma niekto 50 tak by to bolo takto:
18% ze sa objavi TEL
23,4% ze sa objavi DRA
26,6% ze sa objavi DR
32% ze sa objavi DH
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

Asi klidně.

Jen z trochu jiného soudku. Proč je u démonů zavedené, že v různou denní dobu chodí jiní?
To se mi nějak nelíbí. Dost to znevýhodňuje ty, kteří mají čas tahat je v určitou dobu zbytek dne mají čas maximálně zkontrolovat Plenění, ale ne regulérně tahat.
Nějak mi tohle připadá jako zbytečnost...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Osroxas

Post by nezmar »

vychadza to z historie LoI
http://landofice.com/wiki/index.php?tit ... _Thullgeon

Konkretne tento demon "chce" utocit iba v noci (kvoli svojim vlastnym zamerom) a vacsinou nikdo nechce utocit kedy on, preto je tam vyluka.
Kym bol jediny TEL na LoI tak sa tato kasta objavovala iba v noci.
Teraz ked tu mame druheho TEL tak ten naoplatku chodi iba cez den. Ak sa to zmeni (TEL Osroxas sa zmeni na RAH Osroxas Pravus) tak potom bude iba jeden a bude stale chodit iba v noci. Cim sa zvysi cez den sanc na ostatnych demonov (percentualne)

Podobne ako sa uz neobjavuje v hre Dr Ragnar -> pretoze podla historie LoI bol zabity velitelom jedneho klanu, ktory sa stal imperatorom
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

Aha, díky.

Uznávám, že příběh LoI jsem již dávno zapomněl a neřeším ho (což je škoda). Takže ještě jednou díky za info.

PS: Když uděláš z Osroxase RAH, neuděláš u toho ze Seharona TEL (jak bylo ve společném návrhu) a nenahradí ho tak v denních návštěvách?
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Osroxas

Post by Ripperman »

Nee, nepřejmenovávajte je. Prooč ? Člověk si zvykne na pojmenování a hned se mění. Navíc v okamžiku, kdy se budou dávat, tak najednou dobrý démon ze kterého padají pěkné odměny bude chodit méně :/
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Osroxas

Post by Hron »

Ripperman wrote:Nee, nepřejmenovávajte je. Prooč ? Člověk si zvykne na pojmenování a hned se mění. Navíc v okamžiku, kdy se budou dávat, tak najednou dobrý démon ze kterého padají pěkné odměny bude chodit méně :/
Ehm... co?
Nějak nechápu.

Přejmenování je jen změna titulu, aby více odpovídal jejich síle - to je tak velká změna jména, že člověku ruší zvyknutí si na něj?
A pak Nezmarova navrhovaná změna příchodu právě dělá, že v lategme (v do době kdy se poráží) budou chodit více ti se zajímavou odměnou a v early (v době kdy se neporáží) jich bude chodit méně a místo toho budou chodit ti slabší, kteří se poráží.

Takže vážně nechápu, kde je problém. Mohl bys to prosím rozvést, abych to pochopil (a třeba ho pak uvidím také)?
Post Reply