Statistiky hráčů

http://heaven.landofice.com
nastavenie sveta: http://heaven.landofice.com/pravidla.php
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Statistiky hráčů

Post by manchat »

nezmar už 6let píšu vlastní příběhy jestli mas zájem mužů něco zkusit sepsat ale píšu na rovinu ze tak jak to mel drago tak to asi nebude...... jen kdyby si mel zájem tak me napis co by jsi tam přibližně chtel a já už bych se o něco pokusil...... ;)
Trouble Gang!!!!
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Statistiky hráčů

Post by Kouji »

Přečti si http://landofice.com/wiki/index.php?tit ... %AD_strana všechny ty věky (je jich 10)... Do toho co se od toho změnilo/ událo od těchto věků do období teď. Ale zase jsem nad tím už taky delší dobu přemýšlel a bylo by toho moc za jeden věk. Napadlo mě tedy něco takového, jako období strašných válek, kde se ztratilo opravdu hodně informací a nyní se začíná v nějaké nové době (nebýt nového letopočtu, tak už je název, takhle v tom vidím menší problém). To jest můj názor.
Osobně jsem schopný částečně pomoct. Jen se chce nějak domluvit.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Statistiky hráčů

Post by nezmar »

ja som všetkými 10timi za.

Nemusí to byť úplne to isté ako písal drago, je ale dôležité aby sa to nieslo v rovnakom duchu (nie štýle).

mali sme normálne veky, potom prišlo nl (nový letopočet), teraz príde niečo ako pp (po páde), alebo ešte môžme chvíľku počkať kým vymyslím nejaký zásadný update (napríklad ten príchod nových démonov) a to zakomponujeme do nového počítania.

To čo nie je napísané (história), to by sa nechalo už tak, je to ho príliš veľa a na základe toho čo treba do budúcna spraviť by to zbytočne žralo naše skromné zdroje :(

To čo tam má byť je otázne. Nikdy sa napísalo o niečom konkrérnom. Bolo to vždy len také impulzívne (aspoň mne to vtedy tak pripadalo). Čiže urobíme to takto. Spravím sekciu tu na fóre, kde budete môcť dávať čokolvek - históriu, legendy, povedsti, príbehy, ... čo len chcete. ALE
1. ak sa nám to bude páčiť (drago, ja, prípadne iný člen tímu) tak to hodíme na wiki/knižnica Land of Ice a stane sa to oficiálne (pokiaľ chcete, môžeme uviesť meno kronikára na koniec - čiže vaše :) )
2. dovolíte nám to mierne upravovať - to znamená korektúra (ak bude nutné) a prípadne prepísanie vecí, ktoré by nesedeli s tým čo už je napísané - toto platí ak chcete aby sa to potencionálne zaradilo do wiki
3. nevadí vám, že to budú čítať iný ľudia a pravdepodobne sa k tomu aj vyjadrovať :roll:
4. doporučený věk je 15+ (drago to tak nastavil a ja nevidim dôvod to meniť), čiže môže to byť mierne drsnejšie, ale zase nie orgie!
5. admini/modi fóra si vyhradzujú právo zmazať akýkoľvek príbeh
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Statistiky hráčů

Post by manchat »

zacnu na tom pracovat.... ;)
Trouble Gang!!!!
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Statistiky hráčů

Post by Kouji »

Už jsem taky trochu přemýšlel :) .Když bys potřeboval s něčím pomoct,poradit, nápad, nebo něco tak napiš do zpráv :) když tak můžeme nějaký skype nebo cosi :) .
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Statistiky hráčů

Post by manchat »

Ještě tak pro info..... než to budu dávat sem budu to přidávat na vlastni stránky..... zlatepribehy.webnode.cz můžete si přečíst i něco víc.... :)
P.S.: ještě jedno upozorneni..... jsem dislexik takže I Y me dělá menší problémy.... bude to pak potřeba asi opravit... :)
Trouble Gang!!!!
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Statistiky hráčů

Post by Kouji »

V pohodě :) divil by ses, jaké měl Drago chyby :) vyprávěč byl výborný, ale ta gramatika mi někdy lámala vůli :) . A tohle není nějak placená hra, takže nějaké chyby se tady smetou pod koberec :) .
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Statistiky hráčů

Post by nezmar »

preto som dal aj do pravidiel, ze to prejde korekturov, aby s tym autori dokonca ratali a nie ze o to ziadali :lol:

a su to tvoje clanky a ty si autor, mozes to dat kdekolvek len ty chces ;)
drago
Posts: 52
Joined: Mon 27. Jan 2014 19:11:20

Re: Statistiky hráčů

Post by drago »

Nechám to všechno na vás jako komunitě. Až uděláme sraz, tak vám povyprávím jak to vlastně s LoI bylo/je a na to můžete navázat.

Btw. LoI mělo mít celkem 3 části
První byla před příchodem Impéria Orla na LoI (možná pamatujete LoI MMORPG). Napsal jsem ale jen jednu knížku ze 3. Ještě jsem v té době neuměl psát a je to děsný literární provar :P

Druhá je současné LoI.
- Na LoI jsou posílání postupně bohové, aby zde byli uvězněni.
- Objevují pozůstatky původního impéria.
- O LoI se začínají zajímat další bohové a vysílat sem špehy.
- Objevují se effevrové, rasa, kterou uvěznil led pod povrchem. V podstatě hrajete za "klan", který je součástí jedné velké aliance. Efevrové nemají reset a dostávají úkoly od centra, podle stupně rozvoje. Pokud je plní, tak mohou upgradovat. V původním konceptu vycházel LoI z totálního masakru, kde jeden den armádu máte a druhý ne, takže hráč za Effevry musí napdat pevnosti lidí, kteří vstoupí do obranné aliance a budují pevnosti na hranicích. Do pevností hráč za lidi přesouvá armádu a pokud mu tam vydrží určitou dobu může útočit na území effevrů.
- Hluboce na území effevrů se objevuje rasa Aparatů. Ta nepoužívá tahy. Hraje se v real time a nemá reset. Aparatové mají také své úkoly, ale hráč může postupovat volně podle sebe. Jeho cílem je získávat magické předměty a z nich pak vytváří jednotky, z unikátních předmětů pak vytváří a vylepšuje hrdiny.
- Aparatové otevřou portál do vesmíru Diabolus, odkud přijdou démoni a ti pak napadají lidi. Úkolem lidí je zavřít portál tím že se probojují přes pevnosti démonů.
- spousta dalších rozšíření, včetně příchodů rady mocných a 3 největších bohů :)
- Druhé LoI mělo končit exodem skrz portál

Třetí část má zatím 52 stránek textu a přestal jsem jí psát před rokem, ale když vidím jak to tu rozjíždíte, tak to asi dopíšu :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Statistiky hráčů

Post by nezmar »

ze by sme nakoniec predsa len nakopli draga a loi mohlo pomyslat na ziarivu buducnost? :mrgreen:
Post Reply