novy vek - august 2015

http://heaven.landofice.com
nastavenie sveta: http://heaven.landofice.com/pravidla.php
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: novy vek - august 2015

Post by Kouji »

1) 220 tahů na den není moc. Pro trochu zkušeného hráče, to je za 15 minut. Kdysi jsem i zvládal když bylo 200 tahů/den i 8 účtů, ale teď na to nemám čas ani náladu, ale dva účty zvládá i člověk, který pracuje 12h denně. Mi se nahromadilo 2k tahů, za hoďku a půl jsem to měl hotové a měl jsem při tom puštěný film :) .
2)No, teďka říkáš úplně blbost. Když bude hra 1 (100 tahů), tak bude 10k tahů a bude trvat věk 100 dnů. Pokud 2 (200 tahů) bude to 10k tahů a 50 dnů. Kde je rozdíl v tom, jak si člověk moc mastí své miliónové armády? Dohrát? Hrajeme heaven, který byl od jakživa zkoušecí a server pro začátečníky. A upřímně, stačí když se IP postaví týden před koncem, protože se stejně za ten týden všichni rozjebou a není potřeba to dělat už u půlky věku.
3)Tak vymysli nějaké eventy, aby to nebyla tupá klikačka. Na úvodní stránce máš napsané, že se můžeš připojit k vývoji hry. Stěžovat si umí každý, udělat něco proto už málo kdo.
Je to více přeplácané, ale co si od toho slibuješ? Každá hra, která má nějaké rozšíření, je postupem času přeplácaná, protože lidi chcou více.

Kdysi byly kratší věky (max 6k tuším), ale opět, lidi tady možnost si zvolit délku věku. Proč jsi tedy nenapsal, že chceš 6k dlouhý věk a rychlost hry 1? Jediné, co jsi tady napsal, jak si stěžuješ.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy vek - august 2015

Post by nezmar »

ospravelnujem sa vsetkym, dnes som znova resetoval vek.

Jedinu vek, ktoru som si este neutilizoval bolo nastavenie zaciatku veku a zrovna to som zabudol nastavit, preto kazdemu kto klikol na reset nastavilo ze ma k dispozicii 2200 tahov, bohuzial bolo dost ludi co to vyuzili a teda nemalo zmysel vsetkych opravovat a preto bolo jednoduchsie to znova spustit (zvlast ked vek bezal iba 30 hodin)

este raz prepacte a uzite si hru.

PS: k tomu predtym. Uvitam akykolvek napad na akekolvek vylepsienie/ozivenie/stazenie hry ;)
Locked