drobnosti

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: drobnosti

Post by Ripperman »

U flamekeeper lorda nastavit defaultně aby vyvolával přízrak. Ať nemusí každý před každým bojem jako trubka překlikávat že opravdu nechce 1 trapný meteorit navíc ještě s 50% šancí na vyvolání, ale opravdu chce ohnivý přízrak se 100% šancí na vyvolání.... :roll: s

Nejjednodušší by bylo mu tu magii ohně 3 vzít a nechat mu jen magii ohně 4.... Tohle totiž opravdu jen prudí.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: drobnosti

Post by Kouji »

U Lorda se někdy více hodí meteorit, takže ten bych mu spíš taky nechal, nijak to nevadí, jen bych nastavil jako primární schopnost magii ohně 4.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: drobnosti

Post by John-ka »

Kouji kdy se hodí víc meteorit, na který se nemůžeš spolehnout? Kdyby to u něj byla jistota, že ten meteorit přivolá, tak neřeknu nic... Vůbec by bylo fajn, kdyby se u jednotek s více možnostma dalo nastavit, která magie/schopnost se má normálně použít (ideálně v záložce Klanová armáda).
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: drobnosti

Post by Kouji »

Využíval jsem to u některých démonů a dobývání, protože má meteorit větší iniciativu, než Ohnivý přízrak, i když tam je 50%.
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: drobnosti

Post by VPx »

Mam jednu namietku ktora sa tyka uvodnej stranky LOI. V lavom rohu su jenotlive moznosti Herni svety , naj hraci,.... ked si clovek klikne na knihovnu tak ho supne sem:
http://www.landofice.com/help/main.php? ... gar_Imagar
ale pritom sa mi zda ze mame novsiu verziu tu:
http://landofice.com/wiki/index.php?tit ... gar_Imagar
to iste co sa tyka manualau a podobne .. podla man je to zbytocne zavadzajuce na neaktualne stranky ...
Locked