Eterňané haeven

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Eterňané haeven

Post by Vocas »

Asi jo no :(
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eterňané haeven

Post by Ripperman »

Bylo by možné, dát hráči možnost zaútočit na armádu ethernanů, aniž by hned něco zničila ?... :(

Před branami našich měst se objevila armáda Eternanů!
Armáda Eternanů vyčkává...
Hněv Eternanů nezná hranice. Část tvých měst byla zničena...
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Eterňané haeven

Post by Alin »

Tohle je v pořádku, od určité fáze hry by mohli někteří bohové mastit Ethernany ve velkým beze ztrát a celkem slušně by si nafarmili runy věčnosti a střípky naděje, se kterejma pak můžeš sundat všechna plenění jedním klanem během jednoho dne, což akorát tak znepříjemňuje hru ostatním. Proto si myslím, že je ten postih v podobě kouzlení hned v tahu co přijdou naprosto v pohodě. Navíc Ethernané nejsou žádný másla a přece si nenechaj s..t na hlavu :twisted:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eterňané haeven

Post by Ripperman »

Alin wrote:Tohle je v pořádku, od určité fáze hry by mohli někteří bohové mastit Ethernany ve velkým beze ztrát a celkem slušně by si nafarmili runy věčnosti a střípky naděje, se kterejma pak můžeš sundat všechna plenění jedním klanem během jednoho dne, což akorát tak znepříjemňuje hru ostatním. Proto si myslím, že je ten postih v podobě kouzlení hned v tahu co přijdou naprosto v pohodě. Navíc Ethernané nejsou žádný másla a přece si nenechaj s..t na hlavu :twisted:
Aha, takže smyslem etherňanů je to, aby se na ně útočilo s ne moc drahou armádou, která dá eth. svatyni nebo etherňanský chrám, udělaly se dobytí do max 20 odporu, aby neničili města, pak se armáda přečkala, za 1M se dokoupila ta levná armáda zpět a hotovo ? Prostě jen k rejžování run (které jsou stejně k prdu).

Kdo přesně by dělal to, že by stavěl drahou armádu, která dá armádu etherňanů, aby mu pak bez jakékoli možnosti obrany zničili 10 procent armády ?
Počítadlo odporu se při porážce armády ethernanů nesníží ani o píď, jen může člověk dostat údajně střípek (z porážky dvou armád nepadl ani jeden, zato jsem přišel o města, takže až nakonec padne střípek a já bych měl nervy na 30 minutový refreshování stránky s pleněníma mohl bych dobýt jedno svobodné město- to se fakt vyplatí). Runy věčnosti se dají použít jen k sestavení magmatického obra nebo k házení do bezedné jámy krvavého trojúhelníku. Vynechal jsem něco ?
Jo, ještě dostanu za porážku armády ethernanů mraky předzvěsti, která je celá k ničemu a za pár kol se ztratí.

Na to, že porazit armádu ethernanů by měl být jeden z koncových bojů hry, který by měl hráče motivovat k tomu, aby ji zkoušeli, tak se z toho automatickým ničením bez možnosti obrany udělá jen další nepoužívaná věc.

To už by bylo lepší odebrat jim z dropu ten střípek, který by tak kazil hru ostatním hráčům s pleněníma (který jsou stejně nonstop vybraná) a dalo se za odměnu něco jiného. Třeba se změnila nepoužitelná předzvěst na věhlas....
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Eterňané haeven

Post by VPx »

Ked som sa naposledy stazoval ze po sundani eternenaskej armady sa nic nestalo a proste znovu prisla nazad v dalsom tahu .. vysledkom bolo ze ju trosku viacej vytunili aby nesla sundat tak lahko :P
Alin
Posts: 25
Joined: Tue 01. Jul 2014 14:31:46

Re: Eterňané haeven

Post by Alin »

Celá ta záležitost s Ethernany, potažmo Krvavým trojúhelníkem, je trošku nedotažená, což je škoda. Když se podíváš, tak Ethernanskou frakci máš v záložce VÁLKA a při útoku je tam popisek
Eternané jsou prastaré mírumilovné bytosti. Pokud na ně zaútočíme určitě se časem pomstí. Síla takového útoku může být velice zdrcující. Nevíme co vlastně dokáží, proto musíme být obezřetní
V překladu asi ... Moc je nedráždi, nebo dostaneš po šňupáku!
Tak jak se ty neptáš Ethernanů, jestli jim vypleníš svatyni nebo chrám, tak ani oni se tě potom neptají, jestli ti vemou města, sníží/unaví armu atd. Je to takový odvetný útok, se kterým je třeba počítat, ale samozřejmě by to chtělo trošku dopilovat.

U těch run věčnosti jsi zapomněl ještě na Ascendancy, která s něma pracuje a pro kterou jsou nepostradatelné.

Jinak s tou motivací válčit s Ethernany docela souhlasím, v současnosti není moc velká. Každopádně se na to dá podívat z té lepší stránky a hledat v tom prostor pro rozvoj, ať už je to rozvoj samotné války (nové eventy, postihy, odvetný útoky atd.), nebo navázání vztahů s jinými frakcemi, které budou poskytovat nějaké výhody.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Eterňané haeven

Post by Ripperman »

Alin wrote: Tak jak se ty neptáš Ethernanů, jestli jim vypleníš svatyni nebo chrám, tak ani oni se tě potom neptají, jestli ti vemou města, sníží/unaví armu atd. Je to takový odvetný útok, se kterým je třeba počítat, ale samozřejmě by to chtělo trošku dopilovat.
Stačilo by to zatím dopilovat tak, aby nezačali sesílat kouzlo "za pochodu" k tobě, ale až na místě. Stejně jako démoni. Ti taky přijdou a nesundaj město současně v jednom kole.
NEBO když někdo dostane na p*del a celá jeho armáda je vyhlazená, tak by měla chuť k tomu, ten útok zopakovat podstatně klesnout.... Dle mého skoro k nule.
Alin wrote: U těch run věčnosti jsi zapomněl ještě na Ascendancy, která s něma pracuje a pro kterou jsou nepostradatelné.
Která je a zřejmě navždy bude vypnutá. Nikdy jsem si za ni nezahrál.
Alin wrote: Jinak s tou motivací válčit s Ethernany docela souhlasím, v současnosti není moc velká.
V současnosti je v podstatě nulová jak jsem napsal. Velkou armádu, schopnou dát army ethernanů si nebude nikdo dobrovolně ničit. Runy může získat i s celkem malou a levnou armádou ze svatyně nebo chrámu a útok army ethernanů jednoduše přečká a žádná velká škoda se mu nestane.
Za sejmutí armády ethernanů člověk nedostane v podstatě nic - runy k ničemu, předzvěst úplně k ničemu, počítadlo války směrem od eth. k tobě se nesníží ani o píď, takže zbývá teoretický šance na nějaký krystal, aby se dalo jít na plenění dřív jak za 24 hodin, přičemž ta jsou stejně vždy vybraná, takže většinou nevyužiješ ani ten svůj jeden útok a 24h, protože prostě není kam.... :/
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Eterňané haeven

Post by John-ka »

Hoši hoši, dejte si v nějakém delším věku pár totálních válek a pak běžte na eternany. On ten krvavy trojuhelnik nakonec i něco dá, né že ne.

Jinak ale souhlasím s tou předzvěstí, ale ta je obecně k ničemu, měl by na ni být navázaný aspoň nějaký bonus...
Střípky se dávaly za každé poražení armády, to tak už nejni?

A jak Alin správně podotkl, brát to musej holt při příchodu, jinak by se dali dávat furt...
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Vocas
Posts: 57
Joined: Tue 20. May 2014 15:06:56

Re: Eterňané haeven

Post by Vocas »

Ta předzvěst myslím že je bug totiž ze začátku jsem utočil na chrám a hodilo mi to taky předzvěst tak jsem to napsal na fóru a Nezmar to opravil na věhlas jak to bylo vždy. Takže si myslím že i tady je chyba. :D
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Eterňané haeven

Post by John-ka »

u armády byla dycky předzvěst. Je to event jakoby v pustině a ne dobývání, takže je to asi logické. Spíš mi vadí, že ta předzvěst je celkem k ničemu, ale to je zas jiná pohádka...
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Post Reply