Světlonoš

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Světlonoš

Post by Chasty »

Tak mi světlonoš neposílil v třetím kole. Vypadá to že ohnivá róba mi zrušila tu speciální vlastnost. Nevím jestli to je oka. Prišel jsem o celou army tak bych docela rád věděl zda-li to tak má fungovat nebo ne.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Světlonoš

Post by Kouji »

Ano má, Flamekeeper lord taky nemůže používat róbu.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Světlonoš

Post by Chasty »

oka dobre vedet jeste ze se ta armada tak rychle verbuje xD
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Světlonoš

Post by Kouji »

Nebo lépe řečeno může, ale pak nemůže přivolat přízraka...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Světlonoš

Post by nezmar »

v kóde pri mágiach je nahodené IF () ELSEIF () ELSEIF() ...

To znamená, že keď nájde prvú vhodnú mágiu tak ju použije a ďalšie sa už neskúmajú. Mágiu môže v danom okamihu jednoducho použiť iba jednu. Aká bude prvá záleží od toho ako sa písali v kóde :D
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Světlonoš

Post by VPx »

a v tomto pripade je vzdy magia dana predmetom ta prva ktora sa bude vykonavat mam to otestovane nielen u Crinisky ... ale plati to len pre kazde kolo v ktorom sa da magia pouzit :D cize "Teoreticky" ak by si dal svetlonosovi artefakt, ktory ho nauci magiu pouzitelnu od tretieho kola, tak by ti vprvom posilil jednotky a v tretom by caroval magiu artefaktu.

Napr to funguje s ledovou hulkou ..
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Světlonoš

Post by nezmar »

VPx wrote:a v tomto pripade je vzdy magia dana predmetom ta prva ktora sa bude vykonavat mam to otestovane nielen u Crinisky ... ale plati to len pre kazde kolo v ktorom sa da magia pouzit :D cize "Teoreticky" ak by si dal svetlonosovi artefakt, ktory ho nauci magiu pouzitelnu od tretieho kola, tak by ti vprvom posilil jednotky a v tretom by caroval magiu artefaktu.

Napr to funguje s ledovou hulkou ..
teoreticky je to mozne, ale urcite sa musi jednat o magie rozneho typu. Pretoze magie ledu 1 na 100% prepise magiu ledu 3 (x) to ti garantujem :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Světlonoš

Post by Ripperman »

Nejvtipnější je, ža královna medůz s nasazenou maskou královny medůz nemůže zkameňovat.
Protože maska neguje zkamenění od královny a současně ale maska nefunguje pro střelecké útoky....

Takže královna medůz je tam jen tak do počtu, aby z ni občas padla ta maska jinak nedělá zhola nic. :D
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Světlonoš

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Nejvtipnější je, ža královna medůz s nasazenou maskou královny medůz nemůže zkameňovat.
Protože maska neguje zkamenění od královny a současně ale maska nefunguje pro střelecké útoky....

Takže královna medůz je tam jen tak do počtu, aby z ni občas padla ta maska jinak nedělá zhola nic. :D
Toto je dobry postreh a kuknem sa nato ;-)
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: Světlonoš

Post by Chasty »

No ještě by mě zajímnalo k čemu je ta maska když je napsané, že je pro legendární jednotku a legendární jednotku jsem ještě neviděl u sebe v armádě :-)
Post Reply