AEter

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

AEter

Post by Chasty »

Menší chybička na HELLU :-)

Přišli kněží boha ledu, kteří uctívají boha ledu Æthra a nabídlí ti své služby. Rádi by si u tebe postavili Ledové jezero nebo Výcvikový tábor!

možnost postavit

Postavit Ledové Jezero. (Æthra bůh ledu) POSTAVIT (CENA 3 x )

Jezero bylo zrušeno ne?... a tábor to nenabízí ani.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: AEter

Post by Chasty »

a možná by to chtělo zkontrolovat celého aethera, jestli všechno funguje podle nového nastavení :-)

Dost se toho měnilo, takže možná ještě se nějaká chybka najde.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: AEter

Post by nezmar »

Pozriet sa nato bdem mat cas pravdepodobne az v utorok.
Tak dovtedy kto chce vycvikovy tabor tak nech pocka
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: AEter

Post by Chasty »

no tak je to vcelku jednoduche prvni knezi nabizi ledove jezero a vycvikovy tabor. jedno uz nema existovat a druhe nejde ani postavit a druzi nabizi jeskyni jenom a pritom jde postavit i jeskyne i vycvikovy tabor
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: AEter

Post by Raeleg »

Nerušte ledové elemnty. Co proti nim máte, je to velice dobrá a užitečná jednotka pro Aethera. Měl jsem s nimi jedny z nejsilnějších kombinací za Aethera. Pokud jim chcete nějak pomoct tak je zlevněte, dejte jim poměr hodnota / životy 1:1 ale hlavně je, prosím vás, nerušte. Osobně podporuji to zlevnění, to by jim vážně pomohlo.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: AEter

Post by Chasty »

Raeleg wrote:Nerušte ledové elemnty. Co proti nim máte, je to velice dobrá a užitečná jednotka pro Aethera. Měl jsem s nimi jedny z nejsilnějších kombinací za Aethera. Pokud jim chcete nějak pomoct tak je zlevněte, dejte jim poměr hodnota / životy 1:1 ale hlavně je, prosím vás, nerušte. Osobně podporuji to zlevnění, to by jim vážně pomohlo.
No oni už by měli být zrušení, co já vím od update.

A další věc pri dodani 5.000 vybavenia (500 valecnikov) sa k armade prida 1 Mag ledu - > vypadá to, že nefunguje taky jak má, dodal jsem do budovy už 6000 vybavení a stále žádný mág ledu.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: AEter

Post by Raeleg »

Chasty wrote:
Raeleg wrote:Nerušte ledové elemnty. Co proti nim máte, je to velice dobrá a užitečná jednotka pro Aethera. Měl jsem s nimi jedny z nejsilnějších kombinací za Aethera. Pokud jim chcete nějak pomoct tak je zlevněte, dejte jim poměr hodnota / životy 1:1 ale hlavně je, prosím vás, nerušte. Osobně podporuji to zlevnění, to by jim vážně pomohlo.
No oni už by měli být zrušení, co já vím od update.

A další věc pri dodani 5.000 vybavenia (500 valecnikov) sa k armade prida 1 Mag ledu - > vypadá to, že nefunguje taky jak má, dodal jsem do budovy už 6000 vybavení a stále žádný mág ledu.
Co já vím, tak říkal, že to zatím takhle vidí a ne, že to takhle určitě udělá. Navíc nám řekl, ať navrhneme řešení a to jsem udělal. Navrhl jsem to velké zlevnění, což z nich udělá velice validní jednotku a popřípadě v budoucnosti se může přidat nějaká schopnost nebo změna statů.
Chasty
Posts: 84
Joined: Sun 13. Jul 2014 16:35:57

Re: AEter

Post by Chasty »

Raeleg wrote:
Chasty wrote:
Raeleg wrote:Nerušte ledové elemnty. Co proti nim máte, je to velice dobrá a užitečná jednotka pro Aethera. Měl jsem s nimi jedny z nejsilnějších kombinací za Aethera. Pokud jim chcete nějak pomoct tak je zlevněte, dejte jim poměr hodnota / životy 1:1 ale hlavně je, prosím vás, nerušte. Osobně podporuji to zlevnění, to by jim vážně pomohlo.
No oni už by měli být zrušení, co já vím od update.

A další věc pri dodani 5.000 vybavenia (500 valecnikov) sa k armade prida 1 Mag ledu - > vypadá to, že nefunguje taky jak má, dodal jsem do budovy už 6000 vybavení a stále žádný mág ledu.
Co já vím, tak říkal, že to zatím takhle vidí a ne, že to takhle udělá. Navíc nám řekl, ať navrhneme řešení a to jsem udělal. Navrhl jsem to velké zlevnění, což z nich udělá velice validní jednotku a popřípadě v budoucnosti se může přidat nějaká schopnost nebo změna statů.
Asi jsi moc nekoukal na Update že?

18.08.2014 - 09:30 - Síla Ledu II #2.5.4

doporučoval bych přečíst xD

a v příspěvku u Aethera

1. Zrusi sa ledove jezero -> jednotka Ledovy elemental (tusim, alebo vodny, alebo nieco take) a jej bonus (magovia ledu) prejdu na budovu kde sa vyrabaju ledovi valecnici.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: AEter

Post by Raeleg »

Chasty wrote:
Asi jsi moc nekoukal na Update že?

18.08.2014 - 09:30 - Síla Ledu II #2.5.4

doporučoval bych přečíst xD
No to jsem četl a že by se rušilo jezero se tam nikde nepíše. Jenom že se mág ledu rekrutuje i u výcvikového táboru. Jestli se tam něco o tom píše, tak jsem to tam vážně nenašel :-(

Jako nelíbí se mi, aby se elementi dali pryč. Je to původní Aetherova jednotka, která je u něj vážně dlouho na rozdíl od ledových válečníků, kteří byli vytvořeni zkopírováním Aetherových ledových válečníků a přidání k druhé větvi. K tomu u něj má dobrou funkci. Jako je pravda, že je to trochu zvláštní že Aether má 3 budky pro 3. stupeň jednotek ale proč ne že. Je to více jednotek do kombinací a myslím si, že ta volnost lolku patří.

Edit.:
Ještě dodám co k tomu nezmar napsal v nejčastějších otázkách.
otázka : Čo si mam vybrať Ľadovú jaskyňu alebo Ľadové jazero. Čo si mam vybrať Údolí obrú alebo Veľkú luku.
odpoveď: Musíš sa rozhodnúť sám, ktorou cestou sa vydáš. Odpoveď je veľmi jednoduchá v obidvoch prípadoch: záleží len na hráčovi, ktorých si viac obľúbi. Neexistuje skutočne lepšia cesta. Iba názor jednotlivých hráčov.
+příklad mého využití elementů: Zaútočím na Gnomskou velkodílnu a nepodaří se mi zamrazit balistiky a katapulty, tak mám velké ztráty. V tu ránu na mě zaútočí Rah ghor pravus a jediné co potřebuji udělat je to, že koupím hodně vybavení do ledového jezera a za 9 tahů mám dorekrutovaný štít a s ním porazím toho démona.
Last edited by Raeleg on Mon 01. Sep 2014 14:17:05, edited 7 times in total.
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: AEter

Post by Raeleg »

Jo a tu větu jsi vytrhl bez jejího kontextu.

Psal:
A urcite neuskodi ked aj navrhnete riesenie. Ja to momentalne vidim takto: 1. Zrusi sa ledove jezero -> jednotka Ledovy elemental
Locked