Změna hesla - email ?

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Změna hesla - email ?

Post by Ripperman »

změna hesla.

Je nějaká šance, aby se u změny hesla odstranila ta nutnost zadávání emailu ? Většinou člověk hraje více účtů a nebude si kvůli tomu vytvářet x emailů. Takže do emailu zadává blbosti, které si nepamatuje. Pak, když zjistím, že jsem omylem zadal blbé heslo, už ho nezměním, protože si nepamatuji, co jsem vyplodil u pole email....
Ach jo. Nemyslím si, že změna hesla u takovéto hry musí podléhat autorizace stejné jako u internetového bankovnictví.

Pomíjím to, že když při registraci zadím některý z údajů, který již existuje (login, email, velitel klanu, klan), tak mi to smaže všechny údaje a můžu to začít vyplňovat odznovu. Tím samozřejmě nemám motivaci vyplňovat něco smysluplného (co už pravděpodobně někdo vyplnil) a vyplňuji co nejnemožnější kombinaci znaků, abych měl jistotu, že nebudu muset vyplňovat od začátku celé znova...

edited:
Pokud to nejde. Prosím smazat účty na HELL s logine: rip002 a rip004. Není tam odehráno ani kolo. (u prvního jsem zapomněl heslo a u druhého jsem zapomněl email :-))
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Změna hesla - email ?

Post by Kouji »

Mail ani nemusíš dávat nebo stačí dávat 1 na všechny účty. Tady nehraješ Travian, abys potřeboval na každý účet 1 mail. U hesla si dej pozor nebo si ho napiš někde do bloku a vždy jen zkopíruj.
Post Reply