Maska Královny Medúz

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Maska Královny Medúz

Post by davidus »

Když mám Masku Královny nasazenou, tak se v bitvě neukáže + ani nefunguje. (ozkoušeno na velitelovi a dreaddově vyvoleném)

skutečně ji mám:
maskakralovny.PNG
maskakralovny.PNG (10.06 KiB) Viewed 3109 times
úsek z boje s nasazenou maskou:
maskakralovny2.PNG
maskakralovny2.PNG (4.86 KiB) Viewed 3109 times
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: Maska Královny Medúz

Post by Raeleg »

davidus wrote:Když mám Masku Královny nasazenou, tak se v bitvě neukáže + ani nefunguje. (ozkoušeno na velitelovi a dreaddově vyvoleném)

skutečně ji mám:
maskakralovny.PNG
úsek z boje s nasazenou maskou:
maskakralovny2.PNG
Velitel klanu ani Dreaddův vyvolený nejsou legendární jednotky, jsou pouze unikátní. Pokus chceš používat tu masku, tak ji musíš upravit v kovárně na masku medúzy.
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: Maska Královny Medúz

Post by davidus »

Raeleg wrote: Velitel klanu ani Dreaddův vyvolený nejsou legendární jednotky, jsou pouze unikátní. Pokus chceš používat tu masku, tak ji musíš upravit v kovárně na masku medúzy.
aha, mysel jsem, že to znamená totéž, dlouho jsem nehrál... v kovárně nic nemám, musím do ní nasypat nějakých pár M abych ji mohl upravit ? :) a jaká jednotka je legendární ?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Maska Královny Medúz

Post by Kouji »

Legendární jednotka není. Kdysi byly za gold účty. Nyní se trochu řeší velitel jako legendární jednotka.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Maska Královny Medúz

Post by nezmar »

poupravim to, legendarne jednotky su, ale nedaju sa momentalne hracom ziskat ( iba ak by som ich niekomu natvrdo pridal :D )

A ano, musis kovarovi nahadzat niekolko milionov aby si ziskal nove plany na prerobenie Masky kralovny meduz -> mozes z nej urobit (kazdy zvlast) dva predmety. Jeden co bude mat magiu zeme 1 a druhy co bude mat tu magiu smrti. Podla toho co sa ti viac hodi :)

pripadne ak mas dve (povodne masky) tak mozes mat oba predmety :D

kazdopadne, toto nie bug a preto tento topik zamykam. Ak sa chcete dalej o tom bavit tak si zalozte topik v hlavnej sekcii ;)
Locked