Predsunutá Hlídka

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Predsunutá Hlídka

Post by Petrik1 »

zdarec prvý krát som na Loi skúsil jaskyňu v šedých horách či jak sa to volá proste dobývanie kde sú splozenci prešiel som to potom esencia života to som dal a potom som dostal postaviť predsunutú hlídku tak som chcel skúsiť že na čo to je tak som si narunoval ľudí postavil to za 15 M a v podstate nevidím nejakú pointu toho akurát sa mi stalo to že mi ukazuje -2 runy snehu aj keď som si vyrábal cez portál tak stále proste -2 mám nemení sa to a ešte problém mám taký že mám cca 8M a nejde mi stavať jednotky žiadne...dal som 20 000 vybavenia na vesničanov a napísalo že nedostatok zlata dal som iné budovy takisto nič dal som len 1 vybavenia a takisto nič nedostatok zlata a pritom mám 8M takže mi to viazne na tom že nemôžem nič stavať :) takže ak by bolo nejaké riešenie na toto bol by som veľmi rád lebo mi v podstate zastal účet...
keď tak meno klanu Kaaa a meno veliteľa G
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Predsunutá Hlídka

Post by Kouji »

Podobný problém jsem už taky měl. Zkus koupit runy sněhu z tržiště, možná to portál neumí vyřešit jako tržiště.
Petrik1
Posts: 7
Joined: Tue 16. Sep 2014 10:40:59

Re: Predsunutá Hlídka

Post by Petrik1 »

skúsil som kúpiť 10 a mal si pravdu už sa to všetko rozbehlo takže díky moc za pomoc akurát keď tak vyriešiť to aby to nešlo do mínusu lebo inak sa to všetko zasekne... ale stále neviem na čo je tá predsunutá hlídka :) ak by niekto vedel budem rád za odpoveď
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Predsunutá Hlídka

Post by Kouji »

Předsunutá hlídka ti dá šanci na příchod vybavení do budov, sem tam ti příjde pár vojáků a je šance, že někdy zničí zásoby démonů a ten se stáhne.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Predsunutá Hlídka

Post by nezmar »

kuknem sa nato

EDIT: nebola tam podmienka na runy, cize dala sa postavit aj bez run snehu.

najblizsom update to bude opravene
LOCK
Locked