Imperátorův palác

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Imperátorův palác

Post by davidus »

Ubránil jsem se s Aetherem 2 útokům v paláci, zbylo mi asi 200k hodnoty, tak jsem si říkal škoda to tam nechat jen tak chcípnout a stáhnul jsem ten zbytek domů, pak jsem dostal zprávu:

Pořádně jsme palác nebránili a zbaběle se drželi mimo něj. Ztatili jsme jak všechen věhlas tak i všechnu předzvěst. Lidé se hromadně stěhují pryč. Klanová pokladnice je rozkradena.

Myslím, že by to chtělo upravit, že o vše přijde jen ten, kdo se nebránil ani jednomu útoku. Takhle mi to přijde nefér... Taky bych chtěl vědět, jak se dostanu do pustiny ? V budovách jsem měl vybavení a dostal jsem se na 700k hodnoty nebo tak nějak. V okolí vůbec nic nenacházím... Nebo je to myšleno jako game over pro ten účet ? :D A nejvtipnější na tom je, že se ta "auto-obrana" ubránila a vlastně furt ten palác držím, takže mi to už vůbec nedává smysl...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Imperátorův palác

Post by nezmar »

myslim, ze text je spravny.

Zbabelo si sa stiahol z palaca a nech to na tych chudakov, ktory v teba verili :o

ano, je to myslene ako game over pre ten klan. Aby to hraci nebili systemom. Znicim vsetko co tam je, stiahnem sa, pockam na niekoho kto to dobije a znova znicim co sa da.

Bud ten palac chces alebo nie. Ak ho nechces tak tam NELEZ. Ak ho chces tak ho bran ... :roll:

Bug ale vidim v tom, ze ten palac si udrzal a ta hlaska prisla aj napriek tomu. Nato sa musim pozriet
Locked