Pravopis v hre

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Post Reply
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Pravopis v hre

Post by nezmar »

Hlaste pravopisne chyby. Určite budú opravené ( teraz keď môžem :D )

Pokial je tých chýb viac v ucelenom texte tak mi prosím radšej posielajte textáky (s tým kde sa to nachádza) na nezmar@landofice.com (prípadne cez skype)

pokiaľ je to iba jedno slovo, môžete prispievať aj sem (ja si to budem značiť a priebežne opravovať)
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Pravopis v hre

Post by John-ka »

Aneb vlákno, kde bude nejvíc příspěvků :-D

Osvobodil jsem ti město. zpráva při osvobození města aliančním kolegou
- Pokud s Land of Ice začínáš, (čárka) doporučuju vybrat Heaven. http://landofice.com/svety.php

*edit: to jsou notoricky známé věci, jaký hledání
Last edited by John-ka on Thu 06. Feb 2014 14:50:13, edited 1 time in total.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

prosim vas piste aj kde sa to nachadza
napr.
uvodna stranka -> kdyz ....
utok na mesto -> bla bla bla

nechce sa mi prehladavat cele zdrojaky a odhadovat co ste tym mysleli :)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Pravopis v hre

Post by King »

1)pleneni
2)nakup otroku
3) su tie čisla
4)neviem odkedy bol klasický "Draglar Imagar" premenovaný na "Draglor Imgar" ale štípu z toho oči.

http://bit.ly/1fKJuMx
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Pravopis v hre

Post by žrout »

1) popel padlÍch válečníků - popis artefaktu

2) S otevřeného pohřebiště povstalo 206 x zombie - při rekrutu zombie

3) Aby jste si mohli hru všichni vychutnat [chybí čárka] je nutné se chovat ohleduplně k serveru, kde hostujeme. Proto bylo omezené klikání na 1x za dvě vteřiny. - při příliš rychlém klikání

4) dalekonosní střelci - balisti - klanová armáda, druhy útoku

5) Protivníkovy jsme za poslední kolo zničili 0 (0%) hodnoty armády. Protivníkovy zůstává 13645 (100.04%) - v každém souboji
6) Veliteli [chybí čárka] pokud by jste chtěl [chybí čárka] můžete se zapojit do bojů, jako velitel našich armád.
Doneste mi zbroj a meč, budu stát v čele mích vojsk! - klanová armáda, přidat velitele do boje

7) Prokletá kouzelnická róba Jednotka s Mag[chybí i]í smrti získá +3 do obrany a je imun[chybí N]í vůči ohnivému štítu - popis artefaktu

8) Jedovaté střely Jednotka s druhem útoku 2 získá +10% do poškození proti živím cílům - popis artefaktu

9) Prsten strážce Unikátní jednotka získa +20 do obrany a je imun[chybí N]í vůči ohnivému štítu a bleskům

10) Pokud bude jednotce dáno vybavení, které nemůže používat[chybí čárka] nijak neovlivní průběh boje. - magické předměty a vybavení, malý popisek pod předmětama

11) Hospodský: "Sháněl Vás tady jeden cizinec[chybí čárka] řekl aby jsem Vám dal tohle." - jít se projít - hospoda

12) Zeptat se hospodského "Někdo zajímaví [chybí čárka] s kým bych si mohl promluvit?" - jít se projít - hospoda

13) Hospodský: "Sháněl Vás tady jeden cizinec řekl aby jsem Vám dal tohle." - odpověď hospodského v jít se projít

14) "Mám pro tebe prácy." - jít se projít, hospoda, moje oblíbená chyba :DD

15) Nechceš se přidat k mím vojskům? - jít se projít - starý kouzelník

16) Mohl by jsi mi prosím vykouzlit zlato? - jít se projít starý kouzelník

17) Je spousta bohů. Známích i neznámích. Můžeš narazit i na některé[chybí čárka] o kterých není zmíňka ani v knihovně. Nejlepší pro začátek je jednoznačně Dralgar Imagar, který ti hned do začátku nabídne jedny z nejlepších střelců jaké je možné sehnat. - jít se projít - odpověď starého generála na otázku, který bůh je nejsilnější
18) Bude potřeba, ale udělat pořádek v okolí tvého klanu. - špatný slovosled Ale bude potřeba udělat pořádek v okolí tvého klanu. - zní lépe. - jít se projít, starý generál, odpověď na "využití mé síly"

19) Na rukou jednotky 10 x Zasvěcenec boha ledu se vytvořili malé ledové koule, za okamžik už letí 5 x Ledová koule proti nepříteli! - výpis z boje s ledovým chrámem

20) Vyhráli jsme jsme! - na konci výpisu z boje

Ve spoustě dalších vět chybí čárky, jsou překlepy, chybí interpunkce, ale to bych se zbláznil, abych to všechno vypsal najednou. Tohle jsou takový věci, který "bijou" do očí, je jich víc, ale hraju jen dreadda, takže další bohy jsem nemohl očekovat. Vím, že je spousta chyb ve shodě přísudku s podmětem a častá chyba je S/Z.

Jestli to takhle může být, nezmare, příště dodám další várku :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Pravopis v hre

Post by King »

V dobývaní je pán stínů "Dharak" (chybí "j", v jít se projít je všude Dharjak pán stínů).
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

panove, mne nestaci povedat ze tam je ta a ta chyba. Potrebujem vediet aj co ma byt namiesto toho. Niesom dobry ani slovencinar nie to este cestinar aby som z upozornenie na preklep v "proti živím cílům" dokazal vydedukovat co je tam vlastne zle. Predpokladam, ze nemam vymazat cele slovo :)
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Pravopis v hre

Post by King »

Tak k tomu mojmu tam hore :D
K dvojke - Má to byť otrok s Oštěp"y", nie "i". Všade v hre je to dobre, s ypsilonom, iba keď ich kúpiš napíše to "koupili sme XYZx Otrok s oštěpi.
K trojke - Treba komplet pomeniť vypisovanie čísel z typu -500000 x Goblin (Prapor krvavého šílenství) zmasakroval (5003000000) 14294285 x Ent (29997000000)-
na -500 000 x Goblin (Prapor krvavého šílenství) zmasakroval (5 003 000 000) 14 294 285 x Ent (29 997 000 000). Je to omnoho prehľadnejšie aj čitateľnejšie.
K štvorke - Přišli kneží Draglora Imgara....Postavit elfí.. (Draglor Imgar)- zmeniť na Přišli kneží Draglara Imagara....Postavit elfí.. (Draglar Imagar)-Zmeniť "o" na "a" v slove Draglor a v slove Imgar pripísať "a" medzi "m" a "g"

K tomu žroutovmu, čo rozumiem: :D (v tvare najprv zle, potom dobre)
1) padlích -> padlých
2) S ->Z
4) balisti ->balisty
5) Protivníkovy ->Protivníkovi
8) živím -> živým
12) zajímaví -> zajímavý
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Pravopis v hre

Post by žrout »

3) Abyste
5) protivníkovi
6) Veliteli, pokud byste chtěl
11) Sháněl Vás tady jeden cizinec[chybí čárka] řekl[chybí čárka] abych Vám dal tohle
13) totéž, mám to tam 2x, pardon :)
15) mým
16) Mohl bys
17) známých i neznámých
19) se vytvořily malé koule
20) Vyhráli jsme


Něco už opravil King a má to dobře :D
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

Co je skrtnute - je uz mahodene do hry :-) . Aj pri novych kombinaciach sem mozete davat texty. Koniec koncov to co pada nie je tajne. Zakazane je davat na forum akekolvek komba. A aby som odpovedal na inu otazku: hra ma byt aj nadalej v cestine - cize ma treba upozortit na moju krivu cestinu a do buducnosti budem asi davat najskor kontrolovat zrutovi :D
Post Reply