Kovárna

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Kovárna

Post by Ingr.T »

Kovárna investice zrychlení nefunguje. Bylo by lepší tam dát ještě hodiny (Zapisovat čas když to samo počítá je zbytečné). Mimo to Ohnivá dračí zbroj je nějaká divná jelikož se vyrábí mnohem déle než by měla, možná se doba výroby restartnula když jsem zkusil znovu dát na investici pro zrychlený vývoj (Vývoj sice bere prachy a změní se ikonky času ale výsledná doba stavby ne. - Test na tvrzené ocelové pláty a na Ohnivá dračí zbroj).
Ingr.T
Posts: 65
Joined: Thu 03. Jul 2014 14:34:33

Re: Kovárna

Post by Ingr.T »

Ještě dodatek Ohnivá dračí zbroj má Magii ohně 7, přivolávání stínových draků, draci fungují a ve druhém kole ubírají, ale bohužel, tato magie neposkytuje imunitu vůči ohnivému štítu, takže se ptám jestli má poskytovat imunitu, nebo ne. Případně oprava.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Kovárna

Post by Kouji »

Nemá mít ohnivý štít. Nebo aspoň v popisu není.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Kovárna

Post by nezmar »

Ingr.T wrote:Kovárna investice zrychlení nefunguje.
skusil som to teraz u seba a funguje presne ako ma.
Vidim presne casy, ktore dava do DB a presne sedia s tym, co pise (ked pise 8 hodin tak tam prida 8 hodin).
A pise presne tolko co ma.
Ingr.T wrote:možná se doba výroby restartnula když jsem zkusil znovu dát na investici pro zrychlený vývoj (Vývoj sice bere prachy a změní se ikonky času ale výsledná doba stavby ne. - Test na tvrzené ocelové pláty a na Ohnivá dračí zbroj).
Opakovane kliknutie nema ziadny efekt. Neberie ani prachy ani nic nenastavy, pretoze sa vzdy dostanes do chybovej hlasky:
Dunmor: „Tak na tohle veličenstvo, nemáte ...“
Ingr.T wrote:Mimo to Ohnivá dračí zbroj je nějaká divná jelikož se vyrábí mnohem déle než by měla,
testovanie negativne:
pred upgradom - zaciatok: 2015-10-12 08:10:55, koniec: 2015-10-13 08:10:39 - 24 hodin
1po upgrade - zaciatok: 2015-10-12 08:11:15, koniec: 2015-10-12 20:11:15 - 12 hodin
Ingr.T wrote:Bylo by lepší tam dát ještě hodiny (Zapisovat čas když to samo počítá je zbytečné).
Nejake tajomno by ste Dunmorovi mohli nechat :(

Registruje niekto rovnaky problem ako Ingr.T ??? Rip nechces to otestovat, ty mas prachov na rozdavania na Helli :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Kovárna

Post by Ripperman »

tak zkusit to muzu, ale zase moje prijmi kazde kolo se pohybuji jen v tisicovkach. mam 0 mest. :D

edited: tak nevím. podle me mam vyzkoumane vsechno. dal jsem na vyzkum dalsich 50 Mega (uz to nic nevyzkoumalo) zadna hlaska o zrychleni vyvoje se nekonala, ani zadna jina, jen jsem si 50x po sobe precetl: Dunmor: Z toho nic nebude. Dejte více peněz! (vsechno jsem prosel a fakt mam vyzkoumane vse).

Je fakt ze aktualne vyrabim prsten zivota tak to mozna bude tim... ?

edited2: nedalo mi to a zkusil jsem dalsich 20mega a stale stejny vysledek. tedy nic. :P
Sunsurge
Posts: 11
Joined: Tue 07. Apr 2015 21:24:16

Re: Kovárna

Post by Sunsurge »

Jak presne funguje to vylepseni ty kovarny? Pac me to ted fungeje ze muzu mit jen 1 z tech 3 a kdyz refreshnu stranku tak mi zmizi i to jedno.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Kovárna

Post by nezmar »

rippe: potom co upgradnes svoj klan na kralovstvo tak mozes vylepsovat kavaren, celkovo tri upgrady

a ako funguju:
- vyberiete si upgrady, ktory chcete
- kliknete nan, odrata vam prachy a upgraduje vam kovaren
- mate ho na furt a mozete vyuzivat jeho vyhody
- vyberiete si dalsi upgrady
- ...

ak mate dost prachov tak mozete mat vsetky

Nemylme si VYSKUM a VYLEPSENIE/UPGRADE

Vyskum - skumanie novych receptov/craftov
Vylepsenie - trvaly bonus (rychlost craftovania, cena, ...)
Sunsurge
Posts: 11
Joined: Tue 07. Apr 2015 21:24:16

Re: Kovárna

Post by Sunsurge »

tak potom teda ty upgrady nefungujou pac ja je ted mam na 1 pouziti
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Kovárna

Post by Ripperman »

jak se da upgradovat klan na kralovstvi ? :)
death
Posts: 41
Joined: Thu 09. Oct 2014 10:52:38

Re: Kovárna

Post by death »

potrebujes predvziest a vehlas (cca 50K + 100K) potom v stavbach postavis stavbu a v dobyvani postavis tak kde boli stezky kralovstvi
Locked