novy hrac

Môžete kecať o čom len chcete ... :D
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: novy hrac

Post by flitrio »

chalani dik za odpovede napr to s tym prehratym subojom som nevedel a to s generalom som si len potvrdil
a mam dalsiu otazka da sa tymi runami vecnosti zlepsit reputacia krvaveho trojuholnika na tolko aby neboli neutralny a nieco z toho vazne bolo ?
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Da, jenze to musis davat neporazitelnou eternanskou armadu co par tahu. a mit runu vitezstvi z valky. v praxi to neni vyuzitelne. jen takovy bonus pro fajnsmekry.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: novy hrac

Post by flitrio »

kedze naposledy ma rozflakali tak si to necham asi na neskor :) ...dalsia otazocka ako je mozne ze ked si pozriem armady niektorych hracov tak maju aj niekolko tisic otrokov a mne stale ujdu ak kupim nieco nad 1000 ...a este otazocka v ktorych eventoch by som mohol zohnat plany na skolu architektov alebo k uprchlickemu taboru
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: novy hrac

Post by nezmar »

niektore jednotky su z portalu. Ked ich privolavas tak neutekaju, ale keby si nahodou kupil dalsich tak by ti uz usli :)
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: novy hrac

Post by žrout »

áno, tak jsem na dost věcí zapomněl, ale teda jak bys porazil armádu eterňanů s dralgarem nebo vulkánem bez přelejvání, to bych tě chtěl vidět :lol: To je výzva Johne, armáda eterňanů s dralgarem bez přelejvání! :) S PKS to půjde, ale bez přelejvání ho získat na dralgarovi, to nebude jen tak :D A můžeš začít vulkánem, to bude snažší, dá se to, ale v reálných herních podmínkách takovou armádu jen s obtížema natočíš :)

Tyhle plány se dají najít u gemblera za 500 000 - znovu, bez přelejvání nedoporučuju, navíc škola tam prej není (já si myslel, že ano, ael prý ne :D ). A nebo hlavně v údolí stínů. Plány na archeologickej tábor jsou tuším i v citadele a dehinatorovi, ale bez záruky, už je to fakt dlouho, co jsem sehrál "plnohodnotnej" věk :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Ty plány jsou v červenejch pleněních, ve stínech teprve od nějaké síly. U gemblera jsou, myslím si, taky, teda ne přímo u něj ale v tom archeologickým nalezišti co se dá vyrabovat.
Za dralgara vezmeš bizony a podpoříš to prasátkama a třeba ov. wurmíci to uštítujou. A tenhle věk na heavnu nemusíš ani přelejvat, abys to měl kam dát :) Jako v praxi satčí nějaké 3dostatečně početné jednotky a dáš je.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: novy hrac

Post by flitrio »

no tak mam co skusat 9M army s tym sa uz da operovat ...hlavne nejake pleneni by som mohol zriesit
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: novy hrac

Post by žrout »

jenže tenhle heaven není normální věk :) Já myslím v opravdu normálním věku :) Ty služebníci něco vydržej, byl bych na to zvědavej :D Když to porazíš s dralgarem, máš u mě pivo :D
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: novy hrac

Post by John-ka »

Příští hell je po nich, ale říkám předem, že když tam budu potřebovat prachy nebo art, tak si to z jinýho účtu přes tržiště dodám.
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: novy hrac

Post by žrout »

pokud to nebude PKS :) deal :D
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
Post Reply