Trh

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: Trh

Post by flitrio »

dobre mozno pisem ako hotentot ale v skratke napr sa mi stane je 10 run zivota za 1 200 000 ja chcem dat na trh 10 run za 1 200 000 a my vypise ze on nieje skladnik tak isto napr sa mi stalo 5 run snehu za 40 000 co je jedna za nejakych 9xxx ja chcem dat na trh 20 run za 180 000 co je 9000 za kus co je menej ako najnizsia cena a mi napise ze nieje skladnik prsote cele zle to je. ja chapem ze je tam prepocet podla najvyssiej ceny a bal bal bla ale tak toto ocividne nefunguje ...ako ja niesom nejaky expert v skriptovani ale podla mna je tam nejaka chyba pri prepocitavani poctu run na trhu a ceny
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Trh

Post by Kouji »

Má pravdu, dával jsem runy života 10ks za 800k a nejvyšší runy tam byly za 120k ks, tuším že po 2 kusech. Ale jak jsem tam dal 5x za 400k, tak už to šlo. Něco tam bude špatně, nefunguje to 100%.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Trh

Post by nezmar »

mno tak ked sa konecne dostaneme k jadru problemu tak zistim, ze je tab bug. OK to sa da opravit a teda viem kde mam hladat chybu

ALE

1. je to bug a treba to davat inam - je tu predsa nato sekcie
2. nechapem ako mozeme byt cely sposob zly a bla bla bla ked tam je iba bag, a teda nesprava sa to tak ako by sa malo
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Trh

Post by nezmar »

problem by mal byt vyrieseny. Ak ma niekto zvysne runy tak moze vyskusat :)

a pritom staci len nahlasit problem a nie sa hned rozculovat :roll:
flitrio
Posts: 35
Joined: Mon 03. Feb 2014 10:31:07
Location: Kosice

Re: Trh

Post by flitrio »

nezmar wrote:mno tak ked sa konecne dostaneme k jadru problemu tak zistim, ze je tab bug. OK to sa da opravit a teda viem kde mam hladat chybu

ALE

1. je to bug a treba to davat inam - je tu predsa nato sekcie
2. nechapem ako mozeme byt cely sposob zly a bla bla bla ked tam je iba bag, a teda nesprava sa to tak ako by sa malo
tak musim sa troska ospravedlnit za to rozculovanie je pravda ze je sekcia na bugy ale nebol som si isty ci je to bug alebo opat len ja robim nejaku volovinu mne sa to koniec koncov obcas stava :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Trh

Post by nezmar »

Cely trh sa kompletne prerabal takze aj keby sa pre hracov nic nezmenilo, tak by to pravdepodobne obsahovalo nejake bugy

Ono je vzdy lepsie sa spytat ako byt len nasraty a pritom to moze byt iba volovina

Ja tu na otazky odpovedam vzdy, aj kee ma obcas predbehnu iny :-D
Momaro
Posts: 31
Joined: Mon 08. Feb 2016 17:39:18

Re: Trh

Post by Momaro »

Nechci zakládat zbytečně nové téma, tak oživím tohle.

Bylo by možné upravit trh run tak, aby se runy daly nakupovat naráz po větším množství, než je tam dal prodávající? (Vždycky se najde nějaké vemeno co tam vrazí tisíce run sněhu po jednom kuse)
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Trh

Post by žrout »

souhlas

+ já osobně navrhuji ještě jednu změnu a to je zvýšení maximální hodnoty prodeje u itemů

Vzhledem k inflaci, jaká na LOI zavládla s příchodem žold systému (hráči protočí za věk několikanásobně více zlata), není problém za den na některých účtech protočit i 500 milionů už teď, cca v polovině věku. S ohledem na tyto sumy je limit 20 milionů zlata na některé předměty prostě málo. Takže navrhuji zvýšení limitu :)
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
Hron
Posts: 1130
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: Trh

Post by Hron »

Podporuji oboje.

Sice 500M jsem nikdy netočil (moje maximum bylo nějakých 200M), tak jsem rozhodně za zvýšení z 20M. Ale zase bych nerad, aby se to přehnalo a někdo si tam pak mohl posílat itemy za cenu, na kterou by nikdo jiný neměl.
Takže bych navrhoval limit 100M.
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: Trh

Post by Ripperman »

Já bych navrhoval klidně zvedat postupně a zatím bych klidně vyzkoušel jen dvojnásobek, tedy 40M...
Post Reply