obří pavouci - jeskyně života

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

obří pavouci - jeskyně života

Post by tarrant »

Nezmare, asi je neplánuješ nahradit jako v případě posvátných wurmů v neznámé indicii?
Jen to tak zkouším :D zase jsem na jtu úpravu zapomněl a tentokrát mě to stálo mnohem víc, než v případě kentaurů :D
User avatar
Hron
Posts: 1131
Joined: Mon 08. Feb 2016 16:16:11

Re: obří pavouci - jeskyně života

Post by Hron »

Tady jsem proto, aby se to neměnilo. S lepšími pavouky je to stále porazitelný beze ztrát pro spoustu bohů (když o tom člověk ví) a tak je to jen drobné ztížení a to ničemu nevadí.
(jen teď na tom doplácí ti, kteří jsou zvyklý na to že to tam není, ale to se časem změní; u dolu by ten problém byl pořád)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: obří pavouci - jeskyně života

Post by nezmar »

obrov som menil aj preto, že koncept 5 obrov na wurmovi v jednom evente je zly.
Jedná sa o skoro "unikátnu"/výnomočnú jednotku, ktorá by mala byť iba jedna a určite by sa nemali vyskytovať vo väčšom počte (podobne ako Kraken alebo Dreaddov vyvolený)
Unikátnosť mu nebola nastavená z jediného dôvodu a to je aby nemohol nosiť predmety pre unikátky

ostatné eventy sa moc neplánujú meniť. Jedine že by sme sa dohodli, že je to moc silné (možno skôr zvýšiť odmenu) alebo príliš slabé.

Podobne ako sa teraz zmenili aj niektoré chrámy. Ma prvý krát celkom šokovalo koľko mi lesný obor zabil ozbrojených vesničanov :D
tarrant
Posts: 259
Joined: Mon 21. Sep 2015 17:42:30

Re: obří pavouci - jeskyně života

Post by tarrant »

ok , zkusil sem to.. musím si to nějak zapamatovat :D
Post Reply