Heaven - Palác

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Heaven - Palác

Post by manchat »

Zdravim.....
uz je to delsi dobu co se na LoI bojovalo o palac
ted se uz jen musi postavit a konec hry....
nebylo by zajimavejsi o palac bojovat? je mozne ze to natahne nove hrace.... :)
co ty na to nezmare?
diky za odpoved....
Trouble Gang!!!!
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Heaven - Palác

Post by nezmar »

Nad touto moznostou rozmyslam. Aj podla mojho nazoru by to koniec znacne zatraktivnilo :-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Heaven - Palác

Post by Kouji »

Abych řekl pravdu, tak nevím za jakých podmínek to fungovalo na starém loi, ale co jsem slyšel, tak tam armáda (nebo lidi) nezabírali místo, takže se armáda dala pořád rekrutovat i po velkých ztrátách. Ale to za momentálních podmínek není možné, proto by se dle mého názoru neměla zničit armáda dokud se palác nedobije na 100%.
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Heaven - Palác

Post by John-ka »

Ono zas nezničitelná armáda taky není dobře... Když palác bránit, tak ať má obránce ztráty, ale aby zas nedošlo k řetězu útoků, tak by to mělo být nějak časově omezené (plenění-útok na imperátorův palác, refresh po každém (i neúspěšném) útoku, možnost útočit až od nějaké síly (věhlasu/předzvěti/vlastního z větší části dokončeného paláce).
A imperátor měl nějaké ty jednotky k dobru, ne?
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Heaven - Palác

Post by manchat »

John časové omezené určitě ale když mas palác jenom postavit tak to už není taková zábava......
Myslím si ze kdyby se palác vrátil tak jak dřív tak by vznikla velká spolupráce a je možnost ze to natáhne nové lidi....
Musím se přiznat ze jsem souboje o palác na heavenu nikdy nezažil všechno mi vykládal bratr a je to hráč který byse určitě vrátil kdyby se palác vrátil zpět....
Trouble Gang!!!!
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Heaven - Palác

Post by nezmar »

Toto je jedna z veci, ktore by som velmi rad vratil. Samozrejme bude sa to musiet poriadne premysliet a este uvidime, ci je to vobec realizovatelne :-D
manchat
Posts: 13
Joined: Thu 08. May 2014 14:21:35

Re: Heaven - Palác

Post by manchat »

nezmar myslis ze to nepůjde?
Jestly ne tak OK byl to navrch který bych osobně bral a několik hráčů určitě taky.... :-)
díky za odpověď..... :-)
Trouble Gang!!!!
Post Reply