kovarna

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)

Zmenit sancu na ziskanie planov?

Ano, chcem znizit sancu na vyskumanie Planov
1
4%
Ano, chcem zvysit sancu na vyskumanie planov
23
96%
Nie, nachajte to tak ...
0
No votes
 
Total votes: 24

User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

John-ka wrote:Tak reverzní inženýrství fungovalo za dob SSSR hezky. Ocel máš, jde o to , jak maj vypadat ty pláty.
ale nie vsetko sa dalo spravit cez reverzne inzinierstvo a niektore aj tak vyzerali ... :D

Mozno spravim obatovanie artefaktov ako alternativu k darovaniu penazi, ale zapracovavat, ze ked nieco ziskam/kupim tak to zrazu viem sa mi moc nepaci.

Uz len blby priklad, kedy si cez rozne ucty (dokolecka) budes predavat ocelove platy aby si si ich vsade "vyskumal" sa mi moc nepozdava
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

nezmar wrote:
John-ka wrote:Tak reverzní inženýrství fungovalo za dob SSSR hezky. Ocel máš, jde o to , jak maj vypadat ty pláty.
ale nie vsetko sa dalo spravit cez reverzne inzinierstvo a niektore aj tak vyzerali ... :D

Mozno spravim obatovanie artefaktov ako alternativu k darovaniu penazi, ale zapracovavat, ze ked nieco ziskam/kupim tak to zrazu viem sa mi moc nepaci.

Uz len blby priklad, kedy si cez rozne ucty (dokolecka) budes predavat ocelove platy aby si si ich vsade "vyskumal" sa mi moc nepozdava
Tak by to mohlo fungovat v trosku jinem pomeru ne ? každý artefakt by měl stanovenou "složitost" a podle té složitosti by se zničením jednoho artefaktu získala jen část vědomostí na jeho výrobu.
Např. tvrzené ocelové pláty by měli složitost 5, což by znamenalo, že by se jich muselo zničit 5, aby šly vyrábět.

Popř. udělat něco jiného s artefakty, které jsou po chvíli zcela neprodejné... jako např. druidský rituál, měděné pláty nebo trilion artefaktů pro unikátní jednotky ,který se stejně nesmí nasadit unikátním jednotkám s nějakou vlastní schopností, protože pak jim nefunguje...
Např. by se jimi mohlo "platit" kováři. Každý artefakt by měl nějaký pěněžní ohodnocení a šlo by dát ho kováři při výrobě jednotek namísto peněz :)
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

Tak dal jsem 35Mega a objevil jsem jen 2 plány... na pavoučka a na tvrzené ocelové pláty. nic jiného.... Určitě je ta šance dvonásobná, když údajně dřív byla při 10M skoro 100% ?
Raeleg
Posts: 51
Joined: Sun 18. May 2014 18:25:28

Re: kovarna

Post by Raeleg »

Ripperman wrote:Tak dal jsem 35Mega a objevil jsem jen 2 plány... na pavoučka a na tvrzené ocelové pláty. nic jiného.... Určitě je ta šance dvonásobná, když údajně dřív byla při 10M skoro 100% ?
To máš dobré, před bufem jsem tam dal 25M a nic mi nepadlo.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Tak dal jsem 35Mega a objevil jsem jen 2 plány... na pavoučka a na tvrzené ocelové pláty. nic jiného.... Určitě je ta šance dvonásobná, když údajně dřív byla při 10M skoro 100% ?
pri 10M nebolo 100% ale skor takych 57%, teraz sa to pri 10M zvysilo na 114% (cize keby mozes dat 10M tak urcite nieco vyskumas)

pri 1M bola povodne 4.8% (cize kazdych 20M investovanych by malo nieco priniest), po update to je 9.6% (cize kazdych 10-11M jeden plan)

Ale zalezi dost od toho ako si vas oblubil server

teraz som si uvedomil, ze vlastne podporujem vacsie ciastky a pritom vacsia sanca by mala byt na tom, co je narocnejsie (napr. na cas a to je klikanie)
Cize mierne to v dalsom update upravim :D (a opat troska zvysim sance na najdenie planov)
V update 2.5.4.
pri 10k = 0.17% (priemerne treba kliknut 589 krat = 5.9M)
pri 100k = 1.4% (priemerne treba kliknut 72 krat = 7.2M)
pri 1M = 12% (priemerne treba kliknut 9 krat = 9M)
Kto viac bude klikat ten viac usetri :twisted:
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

nezmar wrote:
Ripperman wrote:Tak dal jsem 35Mega a objevil jsem jen 2 plány... na pavoučka a na tvrzené ocelové pláty. nic jiného.... Určitě je ta šance dvonásobná, když údajně dřív byla při 10M skoro 100% ?
pri 10M nebolo 100% ale skor takych 57%, teraz sa to pri 10M zvysilo na 114% (cize keby mozes dat 10M tak urcite nieco vyskumas)

pri 1M bola povodne 4.8% (cize kazdych 20M investovanych by malo nieco priniest), po update to je 9.6% (cize kazdych 10-11M jeden plan)

Ale zalezi dost od toho ako si vas oblubil server

teraz som si uvedomil, ze vlastne podporujem vacsie ciastky a pritom vacsia sanca by mala byt na tom, co je narocnejsie (napr. na cas a to je klikanie)
Cize mierne to v dalsom update upravim :D (a opat troska zvysim sance na najdenie planov)
V update 2.5.4.
pri 10k = 0.17% (priemerne treba kliknut 589 krat = 5.9M)
pri 100k = 1.4% (priemerne treba kliknut 72 krat = 7.2M)
pri 1M = 12% (priemerne treba kliknut 9 krat = 9M)
Kto viac bude klikat ten viac usetri :twisted:
Pockej, to mi chces rict, ze kdybych býval 3x kliknul na 10Mega, tak jsem mel zarucene tri plany a jeste jsem usetril 5 Mega namísto klikání po 1M, kdy jsem prosustroval 35M a získal jen 2 plány ? Uaaaaa :?
edited: Teď koukám, že možnost dát jednorázově 10 Mega tam není. Není možné ji tam přidat ? Jinými slovy nechci hrát na náhodu, ale rád bych si za 10M koupil jeden plán... Protože ta šance je taká volaká...
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: kovarna

Post by nezmar »

Ripperman wrote:Pockej, to mi chces rict, ze kdybych býval 3x kliknul na 10Mega, tak jsem mel zarucene tri plany a jeste jsem usetril 5 Mega namísto klikání po 1M, kdy jsem prosustroval 35M a získal jen 2 plány ? Uaaaaa :?
edited: Teď koukám, že možnost dát jednorázově 10 Mega tam není. Není možné ji tam přidat ? Jinými slovy nechci hrát na náhodu, ale rád bych si za 10M koupil jeden plán... Protože ta šance je taká volaká...
tych 10M tam nie je narocky ;)
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: kovarna

Post by davidus »

nezmar wrote: pri 10k = 0.17% (priemerne treba kliknut 589 krat = 5.9M)
pri 100k = 1.4% (priemerne treba kliknut 72 krat = 7.2M)
pri 1M = 12% (priemerne treba kliknut 9 krat = 9M)
Kto viac bude klikat ten viac usetri :twisted:
A tohle si přečtu potom, co jsem nasypal do kovárny 30-40 M po milionech. :D Výsledkem mi je, že vím jak postavit zvěřinec ze železa, jenže nemám kolečka a neznám kombinaci do portálu na ty plány. :D A hlavně jsem se chtěl naučit jak rozložit Masku Královny Medúz, což se mi nepovedlo. Dalo by se do budoucna uvažovat o možnosti upřesnění do čeho chci ty prachy v kovárně investovat ? Zatím z toho mám pocit, že by se mi víc vyplatilo jít za gamblerem. Alespoň bych přispěl na charitu... A nevím jestli má smysl to s tím klikáním. Takhle si akorát budu muset udělat makro na 100klik. :D
Ripperman
Posts: 522
Joined: Fri 04. Jul 2014 15:29:00

Re: kovarna

Post by Ripperman »

davidus wrote:Takhle si akorát budu muset udělat makro na 100klik. :D
Jaký makro ? Staší dát těžítko na klávesu f5. :D
davidus
Posts: 19
Joined: Wed 24. Sep 2014 17:21:07

Re: kovarna

Post by davidus »

Ripperman wrote:
davidus wrote:Takhle si akorát budu muset udělat makro na 100klik. :D
Jaký makro ? Staší dát těžítko na klávesu f5. :D
Měl jsem ho asi tak za 30 vteřin hotové, vhodné těžítko bych hledal poněkud déle. :D


Po dalších milionech nacpaných do kovárny můžu postavit konečně rozložit tu masku. Je tam ale jen jedna možnost: Amulet Beznaděje. Předpokládám, že to je na tu magii smrti, ale já chci magii země. Budu do toho muset narvat ještě víc zlata ? Začíná to být absurdní... :D Rozložit tu masku stojí dalších 5M...

Kdo chce kurňa snížit šanci na úspěšný výzkum ? :o
Post Reply