Pravopis v hre

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
User avatar
King
Posts: 41
Joined: Mon 27. Jan 2014 16:03:14

Re: Pravopis v hre

Post by King »

Na golemoch ma byť ta veta správne "Z velké díry, která se objevila namísto portálu, se sesype kupa šrotu. Podívaš se pozorně a najednou rozeznáváš různé kovové části těla. Zavoláš kováře, aby se nato kouknul."
EDIT: rúzne->různe diki žroutovi :D
Last edited by King on Tue 11. Feb 2014 17:46:15, edited 1 time in total.
žrout
Posts: 49
Joined: Mon 27. Jan 2014 14:49:55

Re: Pravopis v hre

Post by žrout »

nevím, co tam přesně je, protože tu kombinaci neznám, ale u různé je kroužek.. v češtině :) kde je tam chyba, prosím?

EDIT: už ji znám :) Ono to není opravený, takže nic.. jako bych nic neřekl :D
Nepodezírej lidi ze špatných úmyslů, pokud to lze vysvětlit debilitou.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

Pocestenie novych kombinacii pridam zajtra, dnes sme natom pracovali so zroutom :-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Ano máš pravdu. Opravdu existuje způsob jak posílit tvé Dharovi jednotky. Určitě jsi už slyšel o slavném Mucusovi. Jeho pevnost je možné vyplenit. Možná by jsi tam mohl získat tajemství Toxicity. Tvé bahno by to určitě ještě více posílilo...
U generála starého impíria na otázku "Mám obří chrám, ale mám pocit bla bla bla"
Minimálně ta první část je špatné
Ano máš pravdu. Opravdu existuje způsob, jak posílit Dharovy jednotky (to té mi tam příjde zbytečné a Dharovi je úplně špatně :) ) A dál by se to dalo do 1věty, ale nevím, jestli to chtěl Drago nechat napínavější.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Pravopis v hre

Post by nezmar »

to vie asi len on sam. Resp. asi vedel, ze po tolkych rokoch si uz mozno ani on nespomenie ako to vlastne chcel :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Železný důl

Jestli tam zase budou ty trpajzlíci, tak to bude problém. Stojí nám to zato?
Správně:Jestli tam zase budou ti trpajzlíci, tak to bude problém. Stojí nám to zato?
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Pravopis v hre

Post by John-ka »

po poražení cosmika:...
Procházíš se nad stovkami mrtvích démonů a tisicí berzekrů. Tvý vojáci prohledávají okolí, třeba něco najdou...

správně: Procházíš se nad stovkami mrtvých démonů a tisíci berzekrů. Tví vojáci prohledávají okolí, třeba něco najdou...


válka/seznam démonů/ Počet vítězství
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Neklidná bažina

Vypadá to na nějakou magickou sílu, která se zkývá uprostřed stovek tun oživlého bahna.
Vypadá to na nějakou magickou sílu, která se skrývá uprostřed stovek tun oživlého bahna.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Po dobytí města
Vyhráli jsme jsme!
Vyhráli jsme!
Pokud mi neušla poinsta 2x jsme :) .
I když je to vlastně snad všude/ skoro všude.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Pravopis v hre

Post by Kouji »

Chrám ohně je nebezpečný, v jeho čele je mocný Držitel tajného umění plamenů. Jeho moc je obrovská dokáže přivolat mocný kámen, který spadne z nebe a zabije tisíce mužů. Pokud i tak někdo přežije vrhnou se na něj stovky vyznavačů boha ohně, kteří jsou chráněni ohnivím štítem. Před nimi budou stát desítky obrovských ohnivých golemů, kolem nichž plane věčný oheň. Vysoko nad nimi budou létat bájní Fénixové, kteří budou proti tobě metat ohnivé koule. Prý se dokáží po své smrti znovu vskřísit!
Správně
Chrám ohně je nebezpečný, v jeho čele stojí mocný držitel tajného umění plamene. Jeho moc je obrovská, dokáže přivolat mocný kámen, který spadne z nebe a zabije tisíce mužů. Pokud i tak někdo přežije, vrhnou se na něj stovky vyznavačů boha ohně, kteří jsou chráněni ohnivým štítem. Před nimi budou stát desítky obrovských golemů, kolem nichž plane věčný oheň. Vysoko nad nimi budou létat bájní Fénixové o kterých se říká, že se dokáží znovu vzkřísit!
Chybělo pár čárek a jinak jsem mírně upravil poslední 2 věty, jelikož na fénixe můžou útočit i vesničané, tak dle mého názoru nemůžou útočit ohnivými koulemi.
Post Reply