Chramy ohna

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Locked
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Chramy ohna

Post by PhobosKE »

Ahojte

Mozno to nie je ani tak bug ale ide mi o to ze frekvencia ako casto prichadzaju na dobytie chramy ohna resp. Svatyne ohna je nizka pokial dobre si pamatam tak v predchadzajucom veku chodili dost pravidelne tak ako chramy zivota snehu atd. Teraz mi pride chram ohna na dobytie mozno tak raz za 100 tahov. Neviem mozno len ja si zle pamatam ako casto to chodilo.
Takze menilo sa nieco na tom ako casto chodia chramy ohna ? alebo ja robim nieco zle ? ... Pretoze urcite mi skor pride aetherov chram ako chram ohna

Vopred dakujem za odpoved alebo nejake zhodnotenie tohto stavu.
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Chramy ohna

Post by Kouji »

No, chrámy ohně chodí méně než života nebo sněhu, ale že by málo, to si nemyslím.
Kromě toho jsou i jiné způsoby jak získat runy. Já na Vulkánovi v 5k tahů celkem utratil 650 run ohně + 500 run ohně v dobývání. Není to málo, už teď nemám co kupovat a to jsem v 1/4 věku a to jsem za celou dobu koupil jednu runu ohně. Asi budu mít na konci věku 5k-10k fénixů s takovou.
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Chramy ohna

Post by PhobosKE »

Ahoj kouji.

Dakujem za odpoved a chcel som sa opytat ci by si mi mohol dat nejaky hint na to teda kde ziskam runy ohna okrem chramu ohna ? ...... bol by som ti velmi vdacny aspon za nejaky drobny hint. Lebo za vulkana som na tom dost biedne :(

Diki moc vopred :)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Chramy ohna

Post by Kouji »

Spolek mocných v plenění, chrám ohně v dobývání a zbytek je dost náhodné, ale v podstatě je to o tom, co nejdříve si udělat armádu na chrám ohně, pak sektu a pak to přetrpět do svatyň. Jakmile dáváš svatyně, tak je to pro Vulkána ráj na zemi.
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Chramy ohna

Post by PhobosKE »

Diki moc

Tak ako hej vystavat army na chram ohna v dobyvani mne robi problem. A este odporucas najprv prestavit sektu ? a az potom ist na magma golemov ?
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Chramy ohna

Post by Kouji »

Chrám ohně v dobývání je poslední fáze na runy. To až jak chceš lorda, jinak to nemá smysl. Ano, nejdříve sektu, pak jezero. Po pravdě golemové jsou slabí, magmatické koule na jejich počet nedělají nic. Daleko lepší je sekta.
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Chramy ohna

Post by PhobosKE »

Diki moc za odpovede :) no tak aspon budem vediet ako dalsi vek tahat lepsie vulkana :)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Chramy ohna

Post by nezmar »

s nahodnostou eventov sa nerobilo nic. Chodia presne v rovnakom pocte ako predtym

ALE
1. ak pride "vyssi" chramovy event tak automaticky prepisuju nizsi (cize ak najdes chram ohna a aethrov chram, zobrazi sa iba aethrov chram)
2. chram ohna sa teraz "musi" delit so svatinou ohna
Najskor sa zisti ci sa ma objavit ohnovy event. Az potom sa rozhodne, ci sa objavi chram ohna alebo svatina ohna - zalezi od velkosti armady
PhobosKE
Posts: 9
Joined: Mon 23. Mar 2015 15:39:06

Re: Chramy ohna

Post by PhobosKE »

aha ok nezmar diki moc za vysvetlenie toho ako funguje to nachadzanie chramov :)
Locked