Rozsirene vypisi

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
Post Reply
Sojka
Posts: 6
Joined: Mon 25. Aug 2014 10:38:40

Rozsirene vypisi

Post by Sojka »

Zdar,

Bolo by mozne urobit rozsirene vypisi pomocou pop-up okien?

Povedzme jednotka a utoci na jednotku b a zabila xxx jednotky b...
Z myskou by som isiel na text utoci a tam by sa zobrazil popup mechaniky utoku

Druha vec je to ze utocim na jednotky a nepoznam ich statistiky... co je napr dost frustrujuce ked za 1M kupujem saboterov a ani nevidim co vlastne robia:-D
Predstavoval by som si to tak vzdy ako sa nabehne na nazov jednotky zobrazi sa popup s jej statistikami...
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Rozsirene vypisi

Post by Kouji »

Drtivá většina jednotek je vypsaná na stránkách k LoI (např alianční). Jinak to není špatný nápad.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Rozsirene vypisi

Post by nezmar »

ta prva moznost - uz teraz je to dost podrobne a neviem ci je nutne to este viac silit (urcite nebudem presne vypisovat aky vzorec sa prave pouzil atd ...)

k tomu druhemu. Ked si prestavim kolko jednotiek utoci (obcas), tak neviem neviem.

Len pripad, ze mam 10 jednotiek, ktore utocia na 10 jednotiek tak je to potencionalne 20 utokov pocas jedneho kola, pricom vlastne pri kazdom utoku sa vypisuje asi 3 krat meno nejakej jednotky, tak mi to dava priblizne (aj so stratami, a 1/2 kolom) cca 200 krat napisany nazov jednotky.
Teraz pre kazdy ten nazvom popup okno - cize 200 okien, alebo napisany script, ktorym by sa zakazdym generovalo nove okno. Niesom si isty ci to je prave to co chceme.

Ono k tym statom jednotiek. U svojich jednotiek vies presne ake mas staty - predsa len si ich mozes pozriet vo klanovej statistike. A pokial bude mat kouji cas (nas hlavny wikista) tak ja mu poskytnem jednotky vsetkych bohov a mozu sa kludne pridat na nasu WIKI :-) (alebo iny wikista, ktory by sa chcel pridat)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Rozsirene vypisi

Post by Kouji »

No, myslím, že je dokonce i mám, ale měl jsem za to, že tohle tam dávat nemám. Tak to tam pak dám.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Rozsirene vypisi

Post by nezmar »

Kouji wrote:No, myslím, že je dokonce i mám, ale měl jsem za to, že tohle tam dávat nemám. Tak to tam pak dám.
tak si dobre pamatam ze som ti to daval :D

vsetky jednotky BOHOV (hratelnych) tam kludne mozes podavat, predsa len k tym maju hraci volny pristup.

Ostatne jednotky zatial nie (pripadne o tom mozme jednat, ktore by sa tam este mohli dat aby to nenarusalo tu stranku, ze obcas clovek nevie do coho ide :) )
Post Reply