Vybavení + Doba na plenění

Hlásenie bugov a netypických správaní hry
Locked
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Vybavení + Doba na plenění

Post by Kouji »

Tady jsi přidal nějakou novou kolonku, nejspíš ID, ale nějak se ti posunuly názvy.
Dále jsem přišel na to, že se doba útoku na plenění nerovná 24h, ale asi si to server vyresetuje všechno najednou. Včera jsem byl 3x plenění ( za 3 účty ) v čase 10-14h a dneska ráno asi v 7 jsem mohl jít za všechny 3 účty znova, po dobytí to normálně ukazuje 24.
Attachments
Bez názvu.png
Bez názvu.png (30.12 KiB) Viewed 3462 times
VPx
Posts: 99
Joined: Sun 06. Apr 2014 14:00:25

Re: Vybavení + Doba na plenění

Post by VPx »

Plienenia su odomknute pretoze sa preslo na casovanie na zaklade rychlosti hry ak je rychlost hry 1 da sa plienit kazdych 24h ... ak je rychlost 4 tak kazdych 6 atd .... teraz mame 500tahov denne co by mala byt rychlost hry 5 takze plienit mozes kazdych 4.8 hodiny ak sa nemylim, takisto sa odomikaju aj plienenia rychlejsie ..

a to stym ID nemam paru naco to tam je :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vybavení + Doba na plenění

Post by Kouji »

No nevím, kde jsi přišel na to, že je 500 tahů denně... Určitě ne na hellu. Kdyby to bylo 5x tak už to dávno mám z5, kdyby bylo 2x tak už taky můžu jít plenit... A podle pravidel toto nefunguje ani na heavnu.
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Vybavení + Doba na plenění

Post by nezmar »

Heaven ma rychlost hry 5 a tam plati co pisal

Hell ma tusim 1.5 a teda mozete plenit kazdych 16 hodim a plenenia sa resetuju rychlejsie

Co sa tyka toho ID tak u mna sa vyskyrovala jedna anomalia a preto som si to tam pridal a myslel som si, ze som to odstranil. Zjavne nie :-( zajtra to tam nebude ;-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Vybavení + Doba na plenění

Post by Kouji »

Aha těch 16/20h už dává trochu smysl.
Locked