Zastavený rekrut

Vaše nápady, postrehy, návody a vlastne všetko čo sa týka samotnej hry :)
tezepro
Posts: 11
Joined: Wed 23. Apr 2014 19:50:11

Re: Zastavený rekrut

Post by tezepro »

Se mi ted na Heavenu stalo, ze jsem dostal asi 850 vybaveni do druhe budovy - prokleteho chramu. Takze sice mam 450 prokletych knezi (k cemu ?!), ale nemam prachy na zombiky... takze jo, takova funkce by se hodila :D
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Zastavený rekrut

Post by Kouji »

V tomhle stavu by se ti nehodilo zastavení rekrutu, ale spíš prodej vybavení, to je zase jiná písnička, protože prokleté kněze ztratíš pokud to umíš jedině ve válce nebo 1x za věk.
tezepro
Posts: 11
Joined: Wed 23. Apr 2014 19:50:11

Re: Zastavený rekrut

Post by tezepro »

Kouji wrote:V tomhle stavu by se ti nehodilo zastavení rekrutu, ale spíš prodej vybavení, to je zase jiná písnička, protože prokleté kněze ztratíš pokud to umíš jedině ve válce nebo 1x za věk.
Navazuju na probihajici diskuzi ;) Myslel jsem samozrejme prodej, vsichni vime, ze tolik prokletych knezi je k nicemu. A i za tech 20% srazky by to bylo solidni bohatstvi 8-)
Kouji
Posts: 518
Joined: Sat 08. Mar 2014 20:00:51
Location: Ostrava

Re: Zastavený rekrut

Post by Kouji »

No jako zrovna tam by to bylo poměrně zajímavé :D , protože nemůžeš oživit již obětované lidi :D .
User avatar
John-ka
Posts: 100
Joined: Fri 31. Jan 2014 21:29:33
Location: Uherčice
Contact:

Re: Zastavený rekrut

Post by John-ka »

Prodat vybavení někde na trhu ostatním hráčům by snad ještě šlo, ale zrušit rekrut a dostat za to investice zpátky je u některých nesmysl (zombíci, stíny, mágové ohně, tam všude ti lidi umřou a hlavně je tu i budka, kde bys pak mohl dostat část města).
Není důležité vyhrát, ale přežít. I když vyhrát je taky fajn. Obzvlášť, když vyhraju já.
Patejl (Jiří Kulhánek)
User avatar
nezmar
Administrátor
Posts: 1603
Joined: Mon 27. Jan 2014 7:42:38

Re: Zastavený rekrut

Post by nezmar »

John-ka wrote:Prodat vybavení někde na trhu ostatním hráčům by snad ještě šlo, ale zrušit rekrut a dostat za to investice zpátky je u některých nesmysl (zombíci, stíny, mágové ohně, tam všude ti lidi umřou a hlavně je tu i budka, kde bys pak mohl dostat část města).
keď sa nad tým zamyslím z tejto stránky tak by asi naozaj to vracanie nemusel byť dobrý nápad, keby šlo iba o zlato tak by to nebol až taký problém, ale ostatné zdroje by už neboli zrovna ideálne riešené.
Takže asi len to zastavenie (u všetkých budov), to by mohlo byť dostatočné
Post Reply