Další kroky

Teď se to začíná trochu zamotávat. Nebude trvat dlouho a začnou na vás útočit barbaři. Vždy při odehrávce si pozorně přečtěte text na obrazove. Pokud se objeví, že se u vás usadili barbaři, můžete je napadnout. Existuji 3 druhy barbarských nájezdníků, rozdělené podle velikostí. Skupinka, nájezdníci a kmen. Ti poslední mohou být velice nebezpeční, ale lze je potkat jen v pustině.
Jakmile dobyjete 10 vesnic a získáte 10 předzvěsti z poražených barbarů, objeví se v menu nový odkaz Průzkum pustiny. Pustina se chová jako Průzkum okolí. Stojí 1 tah na odehrátí. Můžete zde nalézt spoustu chrámů na dobývání, ale i nepřátel.
Po nějaké době průzkumu pustiny naleznete osadu, kterou můžete zkusit dobýt. Osady jsou ale dobře chráněné, takže to nemusí být zas tak jednoduché. Nezoufejte pokud se vám to nepovede, příště se to určitě podaří. V každé osadě může žít až 1000 lidí, resp. může poskytnout útočiště pro 4000 hodnoty armády.
Postupně jak bude váš kmen růst začnou chodit kněží a nabízet stavbu chrámu, svého boha. Pokud budete souhlasit a zaplatíte nemalí poplatek (až na Crinis ta nepožaduje nic), bude postavena další budova z které můžete rekrutovat novou jednotku.
Postupně se vám v menu budou objevovat další odkazy z nichž nejdůležitější je Válka. Zde můžete provést útok na město, které vlastní démoni. Město má kapacitu 10,000 lidí, resp. 40,000 hodnoty armády